۳۵ درصد از گوشی های فروخته شده در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ آیفون X بوده است

به گزارش وب سایت Counterpoint Research شرکت اپل توانسته با ثبت مجموع رکورد فروش گوشی های هوشمند خودش در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷، ۸۶ درصد از آمار گوشی های فروش رفته را به وسیله آیفون هایش بدست آورد. در این میان اعلام شده که آیفون X به تنهایی توانسته سهم بزرگ ۳۵ درصدی را از کل گوشی هایی که در مدت سه ماه پایانی سال ۲۰۱۷ به فروش رفته اند کسب کند.

نکته دیگر اینکه آیفون X در این بازه زمانی سه ماهه و در مقایسه با مجموع سوددهی های بدست آمده از بیش از ۶۰۰ گوشی هوشمند اندرویدی، حدودا ۵ برابر بیشتر سودآور بوده است. این درحالیست که این پرچمدار پر قدرت از زمان عرضه خود در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، فقط ۲ ماه فرصت داشت تا در این بازار عرض اندام کند.

 

Feature1

 

رکورد فروش سایر گوشی های شرکت اپل به ترتیب از آن آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس، آیفون ۷، و آیفون ۷ پلاس بوده و سایر محصولات در جایگاهی پایین تر از گلکسی نوت ۸ سامسونگ قرار گرفته اند.

وب سایت Counterpoint Research در انتهای این گزارش به نکته جالب دیگری اشاره داشته و آن، نسبت آیفون بودن گوشی های فروخته شده در این بازه زمانی مشخص است. در حقیقت از هر ۱۰ گوشی هوشمند فروخته شده در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ تعداد ۸ مورد از نوع یکی از آیفون های تولید سه سال اخیر شرکت اپل بوده اند.

 

Feature

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن