شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

برای استفاده از بازارچه نرم‌افزاری سیبچه قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید. ساخت اکانت سیبچه توسط کاربران به منزله پذیرش و اطلاع از تمامی قوانین و مقررات خواهد بود. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در صورت لزوم به روز رسانی خواهد شد به همین دلیل اطلاع یافتن از این تغییرات بر عهده کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه روال‌ها و قوانین سیبچه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کاربران موظف به رعایت کلیه قوانین هستند. سیبچه مختص کاربران داخل ایران است. ارائه خدمات برای هموطنان خارج از کشور امکان‌پذیر نیست.

سیبچه از مکانیزم AD-Hoc شرکت اپل استفاده می کند، به همین دلیل اگر این فرآیند به طور یکطرفه از سمت شرکت اپل لغو شود، امکان ارائه خدمات از سوی سیبچه وجود نخواهد داشت. قابل ذکر است که هرگونه سو­ء استفاده و کپی برداری از سیبچه و خدمات مرتبط با آن ممنوع است. در صورت مشاهده، سیبچه حق دارد فرد خاطی را از دسترسی به خدمات خود محروم کند و در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح موضوع را پیگیری کند. کاربرانی که گوشی خود را جیلبریک کرده‌اند به دلیل وجود مشکلات امنیتی، امکان استفاده از سیبچه را نخواهند داشت.  مسئولیت حفاظت از اطلاعات حساب و فعالیت­‌هایی که از طریق آن انجام می‌شود تماماً به عهده کاربر است.

واحد پولی ارائه شده در ویترین به تومان است و طی چند مرحله به تایید کاربر رسیده و سپس به صفحه نهایی پرداخت هدایت می‌گردد. تغییرات قیمتی در خصوص خریدهای گذشته اعمال نمی شود.

 

تعاریف

کاربر

فردی است که از طریق بازارچه سیبچه اقدام به خرید و نصب برنامه می‌کند.

خرید اشتراک

برای استفاده از بستر امن سیبچه به منظور دانلود و نصب برنامه‌های ایرانی کاربران موظف به خرید اشتراک هستند. پرداخت‌های داخل برنامه سیبچه به قیمت دلار وابسته بوده و امکان تغییر قیمت وجود دارد.

پدیدآورنده برنامه‌ها

شرکت‌ها و توسعه دهندگان که برنامه‌های خود را برای ارائه روی سیبچه قرار می‌دهند.

 

قوانین مربوط به انتشار برنامه توسط پدیدآورنده‌ها

– این اشخاص باید توجه داشته باشند که رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و حفظ حریم شخصی کاربران الزامی است.

– مسئولیت مربوط به کیفیت، محتوا و شرایط استفاده از برنامه بر عهده پدیدآورنده آن است.

– سیبچه تنها ارائه‌دهنده برنامه‌هاست و هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به پشتیبانی و رفع مشکلات بوجود آمده در برنامه‌ها را بر عهده ندارد و تمام مشکلات بر عهده پدیدآورنده آن است.

– سیبچه برنامه‌­ها را از نظر فنی و امنیتی بررسی می­‌کند با این وجود بدیهی است پدیدآورنده آن برنامه، مسئول امنیت برنامه و محتوای آن خواهد بود.

 

قوانین مرتبط با نرم افزارهای منتشر شده بر روی اپ‌استور

– برنامه‌های پولی و رایگان موجود بر روی اپ استور که توسط جست و جو در سیبچه قابل مشاهده و دانلود است تنها برای اپل آیدی ریجن آمریکا قابل استفاده است.

– امکان خرید و نصب برنامه‌های غیر رایگان اپ استور توسط برنامه سیبچه و پرداخت از طریق کارتهای شتابی وجود دارد.

– خرید برنامه ‌ها غیرقابل برگشت است و امکان بازگشت هزینه به خریدار وجود ندارد.

– بدیهی است در صورتی که کاربر برنامه‌­ای را خریده باشد و به هر دلیل نیازمند نصب مجدد آن بر روی هر دستگاه باشد، می ­تواند آن را با وارد کردن اپل‌آیدی خود رایگان دریافت کند و نیاز به پرداخت هزینه مجدد نیست.

– تمامی برنامه‌های پولی خریداری شده از سیبچه توسط کاربر بر روی اپل‌آیدی شخص ذخیره می‌شود. بدیهی است در صورتی که کاربر امکان ورود به اپل‌آیدی خود را نداشته و رمز آن را فراموش کرده باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سیبچه نخواهد بود.

– از آنجائیکه سرویس سیبچه صرفاً درگاهی برای خرید ریالی تمامی نرم افزارهای موجود در اپ‌استور بوده و به صورت آنلاین با سرور اپل در ارتباط است در نتیجه هر نوع نرم افزاری که در اپل استور منتشر می‌شود، به طور همزمان در بخش جست و جوی سیبچه جهت خرید ریالی قابل رویت و خرید است  و سیبچه هیچگونه مسئولیتی نسبت به محتوا، عکس و متن داخل برنامه‌ها ندارد.

– حتماً قبل از خرید، دقت و توجه لازم را در ارتباط با تطابق برنامه با دستگاه خود، نحوه کار و همچنین کارایی برنامه‌ها به عمل آورید (نسخه iOS، توضیحات برنامه، نظرات، تصاویر مربوطه و…) چرا که تمامی خریدها به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می‌گیرد و امکان برگشت آن وجود ندارد. در نتیجه سیبچه هیچ گونه مسئولیتی در نحوه عملکرد نرم افزارها نخواهد داشت .

– خرید ریالی از اپ‌استور نیازمند تایید شرکت اپل است لذا این فرآیند نیازمند زمان خواهد بود.

– برخی از برنامه‌ها در اپ‌استور علاوه بر داشتن قیمت اولیه دارای بسته‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای است که از طریق گیفت کارت انجام می‌شوند، بنابراین مسئولیت کسب اطلاعات در این زمینه به عهده کاربر است.

– با توجه به دریافت نرم افزارها از اپ‌استور، آپدیت نرم افزارها در آینده جزو سیاست‌های اپل بوده و سیبچه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

 

قوانین مرتبط با نرم افزارهای منتشر شده بر روی بستر امن سیبچه

خرید اشتراک و تمدید آن

– حق استفاده (اشتراک) از بستر امن سیبچه جهت نصب برنامه‌ها برای مدت مشخص پرداخت می‌شود. در طول مدت اعتبار اشتراک، امکان کنسل کردن حساب و درخواست بازگشت مبلغ پرداختی وجود ندارد.

– سرویس سیبچه با استفاده از سرویس اد-هاک (AD-Hoc) راه‌اندازی شده است و هزینه اشتراک برای استفاده از این بستر دریافت می‌شود. به همین دلیل این هزینه وابسته به قیمت دلار است و با توجه به افزایش نرخ دلار هزینه اشتراک هم افزایش خواهد یافت.

– اشتراک خریداری شده تنها برای یک دستگاه قابل استفاده است و مبلغ پرداختی در زمان خرید اشتراک قابل بازگشت و انتقال به غیر نیست.

– اشتراک صرفا در مدت زمان اعلام شده فعال خواهد بود. بدیهی است پس از پایان آن مدت و عدم تمدید، سرویس غیر قابل استفاده شده و برنامه‌های خریداری شده پیشین از کار می‌افتد و مسئولیت این مشکل با خود کاربر است.

 

قوانین مرتبط با خرید گیفت کارت آیتونز (iTunes)

– گیفت کارت‌های آیتونز تنها برای اپل آیدی‌های ریجن آمریکا قابل استفاده است.

– تمامی گیفت کارت‌ها یک بار مصرف است.

– گیفت کارت به منظور استفاده از سرویس‌های مختلف اپل اعم از اپ‌استور و فروشگاه آیتونز است و برای موارد دیگری قابلیت استفاده ندارد.

– گیفت کارت تنها روی یک اپل آیدی قابل استفاده است و قابل انتقال به اپل آیدی دیگر نیست.

– در صورت بروز هرگونه مشکل با توجه به محدودیت‌های پیگیری کد از جانب اپل خواهشمند است از زمان خرید حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶ یا آیدی @vitrin_support اارتباط برقرار کنید. برای بررسی کد گیفت کارت توسط کارشناسان سیبچه و پیگیری آن از سمت شرکت اپل به ده روز کاری زمان نیاز است.

 

حفظ حریم خصوصی کاربران

سیبچه موظف به رعایت حریم شخصی و حفظ اطلاعات آن‌ها است. تمامی اطلاعات وارد شده بر روی سایت و اپلیکیشن سیبچه اعم از اطلاعات تماس، ایمیل، آدرس و اطلاعات پرداخت نزد شرکت امانت بوده و فقط با اجازه مقامات ذیصلاح قابل نشر است.

 

مقررات درج نظر

کاربران برای درج نظر در برنامه‌ها لازم است تا موارد زیر را در نظر داشته باشند:

– در درج نظر ادب و اخلاق را رعایت کنند.

– درج نظر نباید شامل موارد غیرقانونی باشد. موارد غیرقانونی و محتوای مجرمانه از نظر سیبچه، نظراتی شامل نوشته‌های توهین‌آمیز، تهدید آمیز و دارای اشارات جنسی بوده که در قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ذکر شده است.

– نوشته­‌های درج شده در بخش نظرات، نظر شخصی نویسنده­ آن است و سیبچه مسئولیتی در قبال صحت و درستی آن‌­ها ندارد.

 

قوانین بازگشت وجه

– هرگونه وجه پرداختی در زمان خرید اشتراک، برنامه‌ها و گیفت کارت آیتونز به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود.

– در صورت افزایش موجودی حساب به صورت اشتباه و خرید نکردن توسط آن می‌توانید درخواست عودت وجه کرده و با پرداخت کارمزد انتقال وجه، مبلغ مورد نظر خود را به کارت خود بازگشت دهید.

– برای بازگشت وجه، کارت ملی و کارت بانکی (که با آن پرداخت انجام داده شده است) شخص دارنده حساب نیاز است.

 

 

پشتیبانی

پشتیبانی کاربران:

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶ یا آیدی @vitrin_support با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. لذا قابل ذکر است که پاسخ‌گویی تنها در ساعات کاری شرکت انجام می‌شود.

 

پشتیبانی توسعه دهندگان:

تلفن:

۰۲۱-۴۱۴۷۸۰۰۰

داخلی ۱۰۹

 

ساعات کار سیبچه:

شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۶

پنج شنبه ۹ الی ۱۳

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن