پدیدار شدن خط سبز رنگ در گوشه نمایشگر تعدادی از کاربران آیفون ایکس

چند سالی است که در چنین روزهایی، حواشی پیرامون عرضه یک آیفون جدید داغ می شوند و اینبار تعدادی از کاربران از ایجاد یک خط سبز رنگ در گوشه سمت راست گوشی خود خبر داده اند. هنوز دو هفته از کارکردن آیفون ایکس در دست مشتریان اپلی نگذشته که نام مشکل "خط مرگ سبز رنگ" اخبار این محصول را تحت تاثیر قرار داده است.

برخی از کاربران اعلام کرده اند که پس از مدتی کار کردن با آیفون ایکس ناگهان خط سبز رنگی را مشاهده می کنند که به هیچ عنوان از بین نمی رود. این خط سبز رنگ هنگامی که کاربر دستگاه تازه ای را خریداری می کند مشخص نیست و برای مشخص شدن به کمی زمان نیاز دارد. همچنین معلوم نیست که این مشکل تازه فقط گوشی های با حافظه خاص و یا گوشی هایی که توسط یک اپراتور خاص ارائه شده اند را تحت تاثیر قرار داده باشد یا نه.

 

Feature1

 

اپل در نظر دارد تا حدود ۸۰ میلیون دستگاه آیفون ایکس را در مدت سه ماه به فروش برساند و طبیعی است که از این تعداد، حدود ۰۰۱٫ درصد با نمایشگرهای اولد مشکل دار ساخته شده باشند. وب سایت تک کرانچ در ارتباط با دلیل احتمالی این موضوع، فرضیه وجود یک مشکل الکترونیکی در به وجود آوردن اختلال در جریان ولتاژ نمایشگر را محتمل می داند. سال گذشته مشکلی مشابه با این مورد در تعدادی از گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۷ نیز مشاهده شده بود.

هنوز خود اپل در این مورد اظهار نظر نکرده اما در صورت بروز چنین مشکلی و حل نشدن آن با بروزرسانی دستگاه، گوشی آیفون ایکس کاربرها به صورت رایگان در اپل استورهای این شرکت تعویض خواهد شد.

 

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن