هشتمین نسخه آزمایشی از iOS 11 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

اپل شب گذشته برای بار هشتم دست به انتشار یک نسخه آزمایشی از iOS 11 زد. این نسخه حدود یک هفته پس از انتشار نسخه بتای شماره ۷ و نزدیک به یک ماه پس از معرفی رسمی iOS 11 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپلی منتشر شده است.

نسخه آزمایشی شماره ۸ از آی او ای ۱۱ در ابتدا فقط در اختیار کاربران توسعه دهنده اپلی قرار داشت و البته با کمی تاخیر، اکنون شرایط دریافت نسخه آزمایشی مناسب برای کاربران بتا که نسخه شماره بتای شماره ۷ نام دارد نیز فراهم شده است.

 

Feature1

تغییرات برخی از آیکون های iOS 11 (سمت چپ) در مقایسه با iOS 10 (سمت راست)

 

نسخه نهایی iOS 11 همراه با ویژگی های تازه ای همچون کنترل سنتر با قابلیت شخصی سازی بیشتر، لاک اسکرین با ظاهری تازه و یکپارچه سازی شده با قسمت اعلانیه ها، امکان پرداخت وجه نقد کاربر به کاربر از طریق اپل پی، ویژگی Do Not Disturb در هنگام رانندگی و همچنین سیری، Photos و اپ دوربین کامل تر تا حدود دو هفته دیگر به طور رسمی و عمومی تر در اختیار تمامی دستگاه های سازگار قرار داده می شود.

همزمان با عرضه نسخه آزمایشی هشتم از iOS 11 ، نسخه های آزمایشی پلتفرم های دیگر اپلی از جمله watchOS 4، macOS 10.13 High Sierra و tvOS 11 نیز در اختیار سایر گجت های این شرکت قرار داده شد.

 

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن