نهمین و هفتمین نسخه بتا از iOS 12 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

شرکت اپل شب گذشته نهمین بروزرسانی آزمایشی از iOS 12 را ابتدا برای توسعه دهندگان و سپس با کمی تاخیر، نسخه هفتم بتا را برای کاربرانی که در قسمت بتای وب سایت این شرکت ثبت نام کرده اند قرار داد.

بروزرسانی iOS 12 با اینکه هنوز در حالت آزمایش قرار دارد اما از حدود دو ماه پیش که اولین نسخه آن عرضه شد، راه زیادی را تا به اینجا سپری کرده است. این نسخه در کنار به همراه داشتن قابلیت هایی همچون نسخه دومARKit  ، انیموجی های بیشتر و سیستم بهینه سازی شده اعلان نوتیفیکشن ها، قرار است سرعت و عملکرد به مراتب بهتری را بر روی تمامی دستگاه های سازگار ایجاد کند.

 

 

عرضه نسخه آزمایشی نهم از iOS 12 به این معناست که چند روز بیشتر تا زمان عرضه نسخه نهایی زمان باقی نمانده و احتمالا این بروزرسانی بزرگ نیز تا بی نقص شدن فاصله چندانی ندارد. کاربرانی که مایل هستند این نسخه آزمایشی را پیش از انتشار نسخه نهایی بررسی کنند در صورت فعال سازی پروفایل توسعه دهندگی و یا پروفایل بتا روی آیفون یا آیپدهای سازگار، با مراجعه به قسمت نظیمات و بخش General > Software Update می توانند این نسخه را به صورت بی سیم دریافت و نصب کنند.

شب گذشته همزمان با عرضه این دو نسخه از iOS 12، نسخه های آزمایشی دیگر پلتفرم های این شرکت از جمله macOS 10.14 Mojave beta 8 ، tvOS 12 beta 8 و watchOS beta 8 نیز به صورت همزمان منتشر شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن