نسل هفتم آیپاد تاچ ممکن است همین امسال تولید شود

شرکت اپل خودش را برای تغییرات بزرگی در سال ۲۰۱۹ آماده کرده و برای این تحول قصد دارد یک محصول از رده خارج و همچنین اتصالی که چندان به آن اعتقاد ندارد را به کار بگیرد.

براساس گزارش جدید وب سایت Mac Otakara از منابع آگاه و ناشناس مرتبط با این خبر، این احتمال مطرح است که اپل در صدد تولید نسل هفتم آپاد تاچ است. دفعه قبل که اپل دست به بروزرسانی پخش کننده موسیقی خودش زد به سال ۲۰۱۵ یعنی حدودا ۴ سال پیش باز می گردد. این شایعه در مورد قطعی بودن و یا بازه زمانی احتمالی برای عرضه آیپاد تاچ جدید صحبتی نکرده است.

شرکت اپل خط تولید آیپاد تاچ های خود را از سال ۲۰۱۷ به کلی تعطیل کرد و تا به این لحظه حرکت یا تلاشی که نشان از تمایل این شرکت برای زنده کردن این محصول خبر بدهد از خود نشان نداده است. ارائه حافظه جدید برای آیپاد تاچ نسل ششم آخرین تغییری بود که در محصول نمادین این شرکت ایجاد شد بود.

مورد دیگری که در گزارش اخیر وب سایت Mac Otakara به آن اشاره شده به احتمال استفاده از اتصال USB-C در آیفون های امسال مربوط است. خبر کنار گذاشته شدن اتصال لایتنینگ از مدت ها قبل به طور مداوم منتشر شده و بعید نیست که امسال این تغییر نسبتا مهم در ویترین محصولات پر طرفدار این غول کوپرتینویی دیده شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن