نسخه آزمایشی دوم iOS 11.3 با معرفی ویژگی سلامت باتری منتشر شد

نسخه نهایی iOS 11.3 قرار است در بهار سال پیش رو عرضه شود اما طبق سنت این چند سال اخیر شرکت اپل، انتشار چندین نسخه آزمایشی برای بررسی بیشتر تا قبل از عرضه به صورت رسمی، به یک روند طبیعی تبدیل شده است.

این شرکت روز گذشته دومین نسخه آزمایش از iOS 11.3 را نزدیک به دو هفته پس از عرضه نسخه آزمایشی اول و همچنین بعد از انتشار نسخه نهایی iOS 11.2.5 عرضه کرد و اکنون هم فقط در اختیار کاربرانی که صاحب حساب توسعه دهندگی هستند قرار دارد.

مهم ترین ویژگی افزوده شده در این بروزرسانی جدید، نمایش میزان سلامت باتری آیفون است که از این پس قرار است کنترل بیشتری را در اختیار کاربرانی که باتری دستگاه آنها دچار افت شده است قرار بدهد. این ویژگی با نام Battery Health در قسمت تنظیمات مربوط به باتری دستگاه گنجانده شده و با نشان دادن درصد سلامت باتری، این امکان را می دهد که باتری هایی که سلامت آنها پایین تر از ۱۰۰ درصد است، به منظور جلوگیری از خاموش شدن های ناگهانی، ویژگی مهار پردازنده و جلوگیری از بالا رفتن میزان مصرف در زمان اوج پردازش را فعال سازی کنند.

Feature1

در مورد سایر ویژگی هایی که تا به این لحظه در مورد افزوده شدنشان به نسخه نهایی iOS 11.3 صحبت شده می بایست به ARKit 1.5 با پشتیبانی گسترده تر، دقت بالاتر و رفع مشکل عدم تشخیص سطوح عمودی، افزوده شدن تعداد ۴ انیموجی بیشتر به آیفون X، اضافه شدن ویژگی iMessage for Business که امکان برقراری ارتباط میان کاربر و ارگان ها یا سازمان های بزرگ را فراهم می کند، جمع آوری اطلاعات شخصی توسط اپ Health به منظور اهداف پزشکی، حذف تبلیغات مزاحم از قسمت پخش آنلاین در Apple Music، گسترده تر شدن کارایی HomeKit و ارتقا امنیت آن، افزوده شدن ویژگی AML یا اعلام پیشرفته موقعیت مکانی گوشی هوشمند که شرایط ارسال موقعیت دقیق کاربر به مراکز اورژانس را در مواقع ضروری فراهم می کند و همچنین امکان پذیر شدن ذخیره پیام ها، عکس ها و ویدیوهای اپ Messages به آیکلاد اشاره کرد.

 

Feature2

 

اپل قول داده نسخه آزمایش iOS 11.3 را به زودی به کاربرانی که از حساب های برنامه بتای این شرکت استفاده می کنند هم عرضه کند اما زمان مشخصی را برای آن در نظر نگرفته. شب گذشته همزمان با عرضه نسخه بتای دوم iOS 11.3 ، نسخه بتای دوم سیستم عامل tvOS 11.3 هم در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن