معرفی ۶ اپ برتر برای رفع مشکل باتری آیفون و آیپد (قسمت دوم)

۴ – Battery Doctor Expressقیمت: رایگان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در چنین اپی این است که جزییات دقیق و کاملی از آنچه انرژی باتری دستگاه شما را مصرف کرده نشان می دهد. به عنوان مثال متوجه می شوید که مطالعه کردن مطلبی در یک اپ، تماشای ویدیو و یا دیگر کارهایی که از گوشیتان کشیده اید چه میزان در کاهش شارژ تاثیر داشته است.

این اپ میزان مصرف شارژ باتری را به صورت آنی اطلاع می دهد و در کنار آن، نکاتی که منجر به استفاده بهینه تر از نحوه کارکرد باتری می شود را نیز مطرح می کند تا بتوانید راحت تر جلوی خالی شدن باتری را بگیرید. در کنار آن می توانید از زمان هایی که تا انتهای شارژ باتری برای انجام کارهای مهمی مثل تماس تلفنی و یا وبگردی در اختیار دارید آگاه باشید.

 

Feature1

 

۵ – Battery Life Doctorقیمت: رایگان

اپ Battery Life Doctor یک ابزار ساده و عین حال زیباست. این اپ قادر است اطلاعات دقیقی در مورد جزییات سیستم دستگاه شما و هر گونه فعالیتی که مشغول مصرف شارژ باتری است را نشان دهد. به کمک این اپ می توانید اطلاعات حیاتی باتری خود را مشاهده کرده و از میزان سلامت آن اطمینان کسب کنید.

همچنین می توانید میزان زمان های باقی مانده را مشاهده کنید و یا هشدارهایی مثل پر شدن کامل باتری در هنگام شارژ شدن را دریافت نمایید.

 

Feature2

 

۶ – Battery Careقیمت: رایگان

اپ Battery Care از طریق افزودن یک تب به قسمت تنظیمات باتری دستگاه شما، قادر است شما را به صورت هوشمندانه در مصرف صحیح باتری راهنمایی کند. در این اپ نکات با ارزشی که در حفظ دوام باتری در هر بار شارژ تاثیر گذار بوده و نکاتی که در موقع شارژ به کارتان می آید نشان داده می شود.

همچنین قادر است میزان انرژی مصرف شده توسط هر کدام از بخش های گوشی را به درستی محاسبه کند و به این ترتیب، کاربر می تواند از زمان باقیمانده تا شارژ بعدی دستگاه خود با خبر باشد.

 

Feature3

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن