ششمین نسخه آزمایشی iOS 12 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار گرفت

شرکت اپل از شب گذشته نسخه بتای شماره ششم از بروزرسانی عظیم iOS 12 را در ابتدا برای کاربرانی که صاحب حساب توسعه دهندگی هستند منتشر کرد و بعد از آن با کمی تاخیر، نسخه پنجم که مخصوص کاربران بتا است را عرضه کرد.

نسخه آزمایشی ششم از iOS 12 مخصوص توسعه دهندگان، نزدیک به یک هفته پس از انتشار نسخه پنجم و حدودا دو ماه بعد از معرفی در رویداد کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت عرضه شده و می توان گفت که بیش از نیمی از راه را برای رسیدن به زمان عرضه نهایی طی کرده است.

 

 

در حال حاضر کاربران توسعه دهنده می توانند از طریق قسمت تنظیمات دستگاه و مراجعه کردن به General > Software Update این نسخه را دریافت کنند. همچنین این امکان برای کاربرانی که پروفایل بتا را بر روی دستگاه خود فعال سازی کرده اند نیز وجود دارد.

نسخه نهایی iOS 12 قرار است تغییرات بزرگ و قابلیت های جدیدتری را برای دستگاه های سازگار به همراه داشته باشد. بروزرسانی قبلی این نسخه با ایرادات و باگ های متعددی عرضه شده و احتمال می رود نسخه آزمایشی شماره ششم با مشکلات نسبتا کم تری منتشر شده باشد. نسخه عمومی iOS 12 اواسط ماه سپتامبر (اواخر شهریور) منتشر می شود و کاربرانی که مایل هستند زودتر از موعد نسخه موقت را دانلود کرده و بیشتر با ویژگی های آن آشنا شوند می توانند از یکی از دو روش بالا این بروزرسانی را دریافت و نصب نمایند.

شب گذشته همزمان با انتشار نسخه آزمایشی شماره ششم از iOS 12 ، نسخه آزمایشی دیگر پلتفرم های شرکت اپل از جمله watchOS beta 6 ، tvOS beta 6 و macOS Mojave beta 6 نیز عرضه شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن