سومین نسخه بتای iOS 12.1.3 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

شرکت اپل از اواخر روز گذشته سومین نسخه آزمایشی iOS 12.1.3 را در اختیار توسعه دهندگان خود قرار داد و کاربران نیز با کمی تاخیر، امکان دریافت این آپدیت جدید را پیدا کرده اند. این نسخه نزدیک به سه هفته پس از انتشار نسخه عمومی iOS 12.1.2 که به هدف رفع نزاع با شرکت کوالکام و محکوم شناخته شدن اپل در دادگاهی در کشور چین عرضه گردید منتشر شده است. رفع مشکلات مرتبط با سیم کارت دوم یا همان eSIM نیز یکی دیگر از مشکلاتی بود که این شرکت بزرگ را مجبور کرد iOS 12.1.2 را زودتر از موعد ارائه کند.

سومین نسخه بتای iOS 12.1.3 از لحاظ فنی نسخه بتای دوم این نسخه می باشد و همان ویژگی هایی را دارا است که قرار بود در iOS 12.1.2 گنجانده شود. در حقیقت محکوم شدن این شرکت در چین موجب شد تمام تغییرات لازم به بروزرسانی بعدی موکول شود.

 

 

بروزرسانی iOS 12.1.3 چهارمین آپدیت رسمی از iOS 12 است و با این حال هنوز در هیچ نسخه ای تغییر چشمگیری ایجاد نشده است. از آنجایی که iOS 12.1.3 یک بروزرسانی کوچک است برای همین انتظار نمی رود که حاوی تغییرات بزرگی باشد. احتمالا این نسخه نیز تنها شامل رفع باگ های کوچک و ارتقا میزان امنیت کلی آی او اس باشد.

همزمان با این تغییر، شب گذشته نسخه آزمایشی سوم از پلتفرم های watchOS 5.1.3 نیز در اختیار توسعه دهندگان اپلی قرار داده شد.

اگر صاحب حساب توسعه دهندگی اپل هستید و یا پروفایل بتا را بر روی آیفون یا آیپد خود فعال سازی کرده اید می توانید نسخه جدید را از طریق مراجعه به قسمت Software Update در تنظیمات گوشی دریافت و نصب کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن