دومین نسخه بتای iOS 12.1.3 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

شرکت اپل از روز گذشته یک نسخه بتای جدید را ابتدا در اختیار صاحبان حساب توسعه دهندگی و سپس در اختیار کاربران بتا قرار داد. نکته عجیب چنین بروزرسانی این است که اپل نسخه بتای اول از iOS 12.1.3 را اصلا عرضه نکرد و به یکباره سراغ نسخه دوم آن رفت. به نظر می رسد که iOS 12.1.3 روند بروزرسانی نسخه های بتای iOS 12.1.2 را پیش گرفته که چند روز پیش به دلیل محکوم شناخته شدن اپل در دادگاهی در کشور چین، این شرکت را مجبور به انتشار یک بروزرسانی عمومی زودهنگام از آن کرد.

دومین نسخه بتا از iOS 12.1.3 چند روز بعد از انتشار نسخه نهایی iOS 12.1.2 که قرار بود مشکل پتنت برخی از آیفون های کاربران چینی را حل کند عرضه شده است.

 

 

از آنجایی که iOS 12.1.3 یک بروزرسانی کوچک است برای همین انتظار نمی رود که حاوی تغییرات بزرگی باشد. احتمالا این نسخه نیز تنها شامل رفع باگ های کوچک و ارتقا میزان امنیت کلی آی او اس باشد.

شب گذشته نسخه آزمایشی دوم دیگر پلتفرم های شرکت اپل مثل watchOS 5.1.3،  macOS 10.14.3 و tvOS 12.1.2 نیز در اختیار هر دو گروه از کاربران تست کننده اپلی قرار گرفت.

اگر صاحب حساب توسعه دهندگی اپل هستید و یا پروفایل بتا را بر روی آیفون یا آیپد خود فعال سازی کرده اید می توانید نسخه جدید را از طریق مراجعه به قسمت Software Update در تنظیمات گوشی دریافت و نصب کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن