تماشا کنید: مقایسه سرعت آیفون ۱۰ اس مکس با گلکسی نوت ۹

از زمان عرضه آیفون ۱۰ اس مکس یکی دو هفته ای گذشته و حالا فرصتی پیش آمده تا این پرچمدار از لحاظ سرعت با پرچمدار سری نوت سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۹ مقایسه شود.

وب سایت PhoneBuff در ویدیویی تازه به همان سبک و سیاق قبل شرایطی را فراهم کرده تا سرعت این دو غول را در وضعیتی که به استفاده در شرایط عادی و نه به صورت غیر واقعی نزدیک تر است مقایسه کند. در دور اول این آزمایش تعدادی اپ مشابه به صورت همزمان بر روی هر دو اجرا می شود و سپس در دور دوم اپ های باز شده دوباره از منوی اپ های باز اجرا می شوند تا مشخص شود کدام گوشی هوشمند می تواند بدون رفرش شدن، اپ های باز شده را باز نگه دارد.

در دور اول و بعد از اجرا شدن تمامی ۱۶ اپ، آیفون ۱۰ اس مکس توانست مدت زمان ۱ دقیقه و ۴۹ ثانیه را ثبت کند. گلکسی نوت ۹ نشان داد که هنوز در سرعت پردازش به پای پرچمدار اپل نمی رسد و با تاخیر مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه را نیاز داشت تا تمامی اپ ها و کارهای مشابه را انجام دهد.

دور دوم که بررسی قدرت مولتی تسکینگ بود شرایط کمی فرق داشت و گلکسی نوت ۹ به لطف رم ۸ گیگابایتی بدون هیچگونه رفرش شدن تمامی اپ های در حال اجرا را باز کرد. آیفون ۱۰ اس مکس با وجود در اختیار داشتن نصف ظرفیت رم رقیب خود، عملکرد قابل قبولی داشت و فقط در یکی از موارد اپ باز شده را دوباره اجرا کرد.

 

دانلود ویدیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن