تصاویر خشاب سیم کارت آیفون ۸ خبر از رنگ های احتمالی آن می دهند

روز گذشته انتشار تصاویری که ادعا می شود متعلق به اجزای آیفون ۸ هستند باعث شده تا حقایق دیگری در مورد جزییات این محصول مشخص بشود. بنجامین گسکین دو عکس از خشاب سیم کارت آیفون ۸ را به اشتراک گذاشته که مربوط به دو رنگ بدنه مختلف هستند.

با وجود اینکه رنگ نقره ای خشاب سمت چپ کاملاً عادی به نظر می رسد، اما رنگ طلایی خشاب دوم با وجود شباهت به رنگ طلایی آیفون های فعلی، بسیار پر رنگ تر از حالت معمول به چشم می آید و احتمال حضور رنگ طلایی مسی که قبلاً نیز شایعه هایی در مورد آن شنیده بودیم را قوی تر می کند.

 

Feature1

 

گسکین پیش از این در توییت های خود اشاره ای به شایعه های این چند وقت داشت و مطرح کرده بود که اپل امسال نه تنها آیفون ۸، بلکه آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس را نیز فقط در سه رنگ عرضه خواهد کرد. البته داستان رنگ های آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس کمی متفاوت خواهد بود و در رنگ های نقره ای، طلایی و مشکی عرضه می شوند.

هنوز به طور قطع نمی توان در مورد علت شایعه کاسته شدن رنگ های احتمالی آیفون های امسال اظهار نظر کرد. به ویژه که آیفون ۷ در حال حاضر با ۷ نوع رنگ متنوع قابل خریداری است. آیفون ۸ در ابتدای عرضه به صورت فوق العاده محدود به فروش خواهد رسید و همین باعث می شود که ارزش آن نسبت به دو مدل دیگر به میزان قابل توجهی بالاتر برود.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن