اپل رویداد WWDC 2019 را از ۳ ژوئن در مرکز همایش های شهر سن خوزه برپا می کند

هنوز در ماه فوریه هستیم و بعید به نظر می رسد که اپل بخواهد از همین حالا در مورد برنامه های سه الی چهار ماه آینده اش و رویدادی که هر سال برای توسعه دهندگان برگزار می کند صحبت کند. با این حال اخبار غیر رسمی همیشه زودتر از موعد منتشر می شود و احتمالا امسال در تاریخ سوم ژوئن (۱۳ خرداد ۹۸) شاهد برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این غول فناوری خواهیم بود.

این رویداد از سه شنبه آغاز و تا هفتم ژوئن (۱۷ خرداد) ادامه پیدا می کند. همانطور که از شواهد پیداست اپل سالن برگزاری همایش های مکنری (McEnery Convention Center) واقع در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا را برای این رویداد در نظر گرفته است.

چند سالی است که اپل میانه خرداد ماه را برای برگزاری چنین رویدادی اتخاب می کند و سال گذشته نیز این رویداد در تاریخ نسبتا مشابه یعنی چهارم تا هشتم ژوئن برگزار گردید. محل برگزاری نیز درست در همان سالن اجلاس قبلی انتخاب شده است.

در تقویم زمان بندی منتشر شده از برنامه رویدادهای پیش رو در شهر سن خوزه، عصر ششم ژوئن توسط اپل و به نام Team San Jose 2019 WWDC رزرو شده که با سنت برگزاری سالانه این کنفرانس جهانی بی ارتباط نیست. با این وجود هنوز نمی توان در مورد قطعی بودن این برنامه در تاریخ مطرح شده اظهار نظر کرد و خود اپل نیز معمولا در حوالی ماه مارس به طور رسمی در مورد زمان دقیق این رویداد اطلاع رسانی می کند.

شایعه های زیادی در مورد احتمال معرفی شدن حالت Dark mode برای iOS 13 به همراه کلی تغییر جدید در این سیستم عامل به ویژه برای آیپدها در این رویداد صحبت کرده اند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن