“اپل به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود متعهد است.”

نمایندگی چینِ شرکت اپل اعلام کرد که به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود متعهد است وادعاهای مربوط به سوء استفاده از ردیابی موقعیت کاربران را رد می کند.
هفته گذشته تلویزیون دولتی چین آیفون را بدلیل قابلیت “ردیابی مکان” یک تهدید امنیت ملی اعلام کرد. احتمالا میدانید که سیستم عامل iOS در  اپلیکیشن هایی مثل Maps و Weathe از تشخیص موقعیت مکانی کاربر بهره می گیرد.

south_park_apple_location_tracking در iOS 7 نیز برای ارائه اطلاعات دقیق مسیرها، موقعیت مکانی کاربرها ثبت میشود. دیروز وب سایت چینی زبان اپل، پاسخی بر ادعاهای رسانه های چینی منتشر کرد:

 ما حفظ حریم خصوصی  کاربران را در همان مراحل ابتدایی طراحی وعرضه محصولات و خدمات در نظر می گیریم  و برای ارائه ایمن ترین سخت افزارها و نرم افزارها به دنیا تلاش می کنیم.اپل از پیشرفته ترین فناوری های رمز گذاری برای حفاظت از اطلاعات مکانی می کند و این اطلاعات تنها در خودِ دستگاه ثبت میشوند و در سرورهای اپل ذخیره نمیشوند. اپل هیچگاه با گروه ها و سازمان های دولتیِ هیچ کشوری برای تعبیه ابزارهای جاسوسی در محصولات خود همکاری نکرده و هیچ وقت اجازه دسترسی به سرورهای خود را به آنها نداده و نخواهد داد. این چیزی است که اپل به آن اعتقاد دارد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن