انتشار نسخه آزمایشی یازدهم و نهم iOS 12 برای توسعه دهندگان و کاربران بتا

اواخر روز گذشت یک بار دیگر شاهد ارائه نسخه آزمایشی تازه ای از iOS 12 بودیم تا در طول کم تر از دو هفته، مجموع بروزرسانی های عرضه شده برای این پلتفرم به سه مورد برسد. شرکت اپل اواخر روز گذشته برای بار دوازدهم نسخه بتای تازه ای از iOS 12 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد و سپس با کمی تاخیر، نسخه آزمایشی قابل استفاده برای کاربران بتا نیز در دسترس قرار گرفت.

با فرض اینکه نسخه آزمایشی دوازدهم در هفته آخر ماه آگوست عرضه شده و نسخه نهایی نیز حداکثر تا ماه آینده منتشر می شود، می توان با قاطعیت گفت که نسخه یازدهم آخرین نسخه ای است که تا پیش از عرضه نسخه Golden Master یا آخرین نسخه ای که در همان روز رویداد مهم (رویداد معرفی آیفون ها) عرضه می گردد به دست کاربران رسیده است.

 

 

کاربرانی که مایل هستند این نسخه آزمایشی را پیش از انتشار نسخه نهایی بررسی کنند در صورت فعال سازی پروفایل توسعه دهندگی و یا پروفایل بتا روی آیفون یا آیپدهای سازگار، با مراجعه به قسمت نظیمات و بخش General > Software Update می توانند این نسخه را به صورت بی سیم دریافت و نصب کنند. به کاربرانی که در هنگام دریافت این نسخه با پیغام خطای Unable to Verify Update روبرو می شوند توصیه شده که دستگاه خود را یک مرتبه خاموش و روشن کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن