انتشار نسخه آزمایشی دهم و هشتم iOS 12 برای توسعه دهندگان و کاربران بتا

شرکت اپل اواخر روز گذشته در پی یک سنت شکنی تازه، تنها دو روز پس از انتشار نسخه های آزمایشی نهم و هفتم که اولی برای بررسی بیشتر به دست توسعه دهندگان رسید و دومی هم در اختیار کاربران بتا قرار گرفت، نسخه های بتا دهم و هشتم را نیز در همان بازه زمانی یک هفته ای منتشر کرد.

انتظار می رفت که این بروزرسانی جدید در این هفته و حداقل با اختلاف زمانی چهار الی پنج روزه در اختیار این دو گروه از کاربران قرار داده شود، اما به نظر می رسد که دلیل نامشخصی وجود داشته که اپل چنین کاری را با این عجله انجام داده است.

 

 

هنوز مشخص نیست که نسخه های آزمایشی جدید چه تغییراتی را شامل می شوند اما عرضه زودهنگام این دو نسخه، احتمال رخ داد یک سنت شکنی تازه یعنی ارائه یازده نسخه بتا برای یک بروزرسانی را برای اپل به ثبت خواهد رساند.

کاربرانی که مایل هستند این نسخه آزمایشی را پیش از انتشار نسخه نهایی بررسی کنند در صورت فعال سازی پروفایل توسعه دهندگی و یا پروفایل بتا روی آیفون یا آیپدهای سازگار، با مراجعه به قسمت نظیمات و بخش General > Software Update می توانند این نسخه را به صورت بی سیم دریافت و نصب کنند. به کاربرانی که در هنگام دریافت این نسخه با پیغام خطای Unable to Verify Update روبرو می شوند توصیه شده که دستگاه خود را یک مرتبه خاموش و روشن کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن