انتشار تصویر تازه ای از بدنه آیفون ۷ که نشان دهنده حذف شدن جک ۳٫۵ میلیمتری و اضافه شدن اسپیکر دوم است

اگر یک شایعه هم باشه که احتمال رخ دادنش از همه صحبت های مطرح شده تا به امروز در مورد آیفون ۷ بیشتر باشد، حذف شدن خروجی جک ۳٫۵ میلیمتری خواهد بود. امروز یک بار دیگر تصویری منتسب به کالبد آیفون ۷ توسط وب سایت Nowhereelse.fr که سابقه خوبی در انتشار تصاویر لو رفته آیفون ها پیش از عرضه رسمی دارد منتشر شده است که باز هم غیبت این خروجی را نشان می دهد. یکی از این تصاویر که از قسمت پایینی بدنه گرفته شده، نشان می دهد که این قسمت تنها خروجی اتصال لایتنینگ را داشته و در عوض جک ۳٫۵ میلیمتری صدا، حفره های خروجی اسپیکر بیشتری در قسمت چپ قرار گرفته اند.

البته ممکن است این شش حفره نه برای خروجی اسپیکر بلکه به عنوان ورودی صدا یا همان جایگاه میکروفون استفاده شوند. به عنوان مثال در حال حاضر آیفون ۶ اس دارای شش حفره خروجی است که تنها ۵ مورد از آن ها به عنوان اسپیکر مورد استفاده قرار گرفته اند و یک مورد دیگر، وظیفه دریافت صداهای بیرونی را برای میکروفون ایفا می کند. همچنین مثل همیشه دو حرفه کناری درگاه لایتنینگ هم نقش ورودی پیچ های لازم برای اتصال به قطعات داخلی را خواهند داشت.

 

news 16

 

تصویر دومی که از قسمت پشتی بدنه آیفون ۷ گرفته شده نشان می دهد که یک حفره بزرگ جایگاه دوربین این محصول بوده و در کنار آن دو حفره دیگر هم وجود دارند که یکی برای ضبط صداهای هنگام فیلم برداری و دیگر هم جای فلاش است. همانطور که مشاهده می کنید حفره ای که محل قرار گیری دوربین است، باز هم به سمت بیرون برآمدگی دارد که البته اینبار و برخلاف آیفون ۶ و آیفون ۶ اس، به جای قسمتی از لنز، بدنه گوشی به سمت بیرون مایل شده است که احتمالاً به هدف بالا بردن استقامت دوربین آیفون ۷ چنین تصمیمی گرفته شده است. آیفون ۷ به مانند دو نسل قبلی خود با نمایشگر ۴٫۷ اینچی عرضه خواهد شد و نمایشگر ۵٫۵ اینچی و ۳ گیگابایت رم هم به صورت اختصاصی متعلق به برادر بزرگتر این خط تولید یعنی آیفون ۷ پلاس خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن