انتشار تصاویری از مدار منطقی، تراشه A11 و تشکیلات نمایشگر آیفون ۷ اس

در صورتی که حدس گمان ها و پیش بینی های این چند هفته اخیر درست از آن در بیایند، حداکثر تا دو هفته دیگر شاهد انتشار دعوتنامه های اپل برای شرکت در رویداد ماه سپتامبر این شرکت که زمان معرفی آیفون های جدید است خواهیم بود.

 بنجامین گسکین شایعه پراکن مشهور اخبار فناوری تصاویری را از قطعات داخلی آیفون منتشر کرده و بر خلاف همیشه که دائماً شاهد لو رفتن عکس های آیفون ۸ بودیم، گویا اینبار متعلق به آیفون ارزان تر امسال یعنی آیفون ۷ اس هستند.Feature2

در این چند عکس تصویر تراشه A11 که نسل تازه پردازنده های محصولات موبایلی اپل است دیده می شود. چنین تراشه ای قرار است به مقدار قابل توجهی نسبت به نسل قبلی خود سریع تر باشد و اینکه اینبار به جای تامین شدن از سوی دو شرکت، تنها توسط تراشه سازی تایوانی یعنی TSMC ساخته خواهند شد. سال گذشته سامسونگ هم در تولید تراشه های A10 دست داشت.

همزان با انتشار دو تصویر از تراشه A11، دو تصویر دیگر نیز توسط وب سایت Slashleaks منتشر شده که قسمت های تشکیل دهنده نمایشگر آیفون ۷ اس را لو می دهند. لو رفتن چهره این ماژول بدین معنی است که آیفون های ۷ اس امسال از لحاظ چهره تفاوتی با محصول سال گذشته ندارند. تفاوت اصلی محصولات دو سال اخیر احتمالاً فقط در شیشه ای شدن بدنه پشتی ختم می شود.

 

Feature3

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن