ادعای انفجار آیفون ۱۰ اس مکس یک مرد اهل اوهایو در جیب پشتی شلوارش

آقای جاش هیلارد ساکن شهر کلمبوس در مرکز ایالت اوهایو مدعی شده حدودا ۲ هفته پیش در تاریخ ۱۲ دسامبر، هنگام استراحت در زمان غذا خوردن متوجه پخش شدن بوی بدی از جیب شلوار شده و ناگهان گرمای شدید باعث سوختگی پوست بدن و همچنین شلوار وی شده است.

این حادثه زمانی رخ داده که او مشغول استراحت و صرف ناهار بوده که با شعله های سبز و زرد رنگ و همینطور بلند شدن دود از آیفون ۱۰ اس مکسش رو به رو شده است.

 

 

آقای هیلارد با وجود مراجعه به اپل استور شهر خود و توضیح اتفاقی که برایش رخ داده، از تحویل دادن بقایای آیفون به مسئولان اپل استور خودداری کرده و قصد دارد این مسئله را از طریق مراجع قانونی و شکایت رسمی از اپل دنبال کند. او حتی تمایل به دریافت آیفون جایگزین نداشته چرا که این کار را راه حل این موضوع نمی داند.

این مورد دومین سانحه گزارش شده در ارتباط با آتش گرفتن آیفون های شرکت اپل در سال ۲۰۱۸ است. مورد مشابه دیگری نیز نزدیک به یک ماه پیش برای کاربری که مدعی بود آیفون ۱۰ خود را به iOS 12 بروزرسانی کرده رخ داد. فعلا نه آقای هیلارد به صورت رسمی از اپل شکایت کرده و نه اینکه این شرکت می تواند بدون در اختیار داشتن مدرک در مورد دلیل بروز این انفجار اظهار نظر کند.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن