آی او اس ۱۱ با مالکیت ۴۷ درصدی نسخه های قبلی را پشت سر گذاشت

بیش تر از ۳ هفته از انتشار رسمی نسخه نهایی iOS 11 زمان گذشته و به گزارش Mixpanel، درصد کاربرانی که این نسخه را دریافت و نصب کرده اند به ۴۷ درصد رسیده است.

در حقیقت iOS 11 با رسیدن به چنین میزان پذیرشی، iOS 10 که هنوز بر روی ۴۶ درصد از دستگاه های سازگار اپلی نصب شده را کنار زد. از این آمار مشخص است که هنوز ۹ درصد از دستگاه ها از iOS 9 و نسخه های قدیمی تر استفاده می کنند.

در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال قبل، سرعت رشد iOS 11 نسبت به iOS 10 بسیار کند تر بوده است. iOS 10 توانسته بود در عرض ۲ هفته از iOS 9 جلو بزند و این در حالیست که iOS 11 در ۲ هفته تنها به درصت مقبولیت ۳۸٫۵ ی رسیده بود.

 

Feature1

 

اپل از زمان عرضه نسخه نهایی iOS 11 تا به امروز سه بروزرسانی جزیی را عرضه کرد که آخرین آنها iOS 11.0.3 بود و چندین مشکل از جمله درست کار نکردن بازخورد لرزشی در آیفون های ۷ را برطرف می کرد.

آی او اس ۱۱٫۱ بروزرسانی مهمی است که اپل مشغول کار بر روی آن است و می تواند کاربران بیشتر را به دریافت کردن آن ترغیب کند. این نسخه ایموجی های جدیدتر، ژست های حرکتی سه بعدی بازطراحی شده و امکان کارکردن یک دستی کاربر با اپ سوییچر را با خود به همراه دارد.

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن