آیا یکی از آیفون های امسال iPhone xx نام گذاری می شود؟

حدود دو هفته تا معرفی آیفون های امسال زمان باقی مانده و باز هم پیش از روز موعود، از بررسی جزییات یکی از محصولات تازه شرکت اپل یک نکته قابل توجهی نمایان شده است. Gui Rambo بعد از بررسی نرم افزار Xcode 10 متوجه شده که در لیست نام دستگاه های اپلی این نسخه جدید، یک ردیف تازه به یک آیفون به نام iPhone xx اختصاص داده شده است.

وجود نام آیفون دبل ایکس در Xcode 10 به این معنا نیست که آیفون بعدی لزوما با این اسم صدا زده می شود چرا که ممکن است این نام به صورت موقت و فقط برای در نظر گرفتن یک جایگاه جدید به یکی از آیفون های امسال انتخاب شده باشد. مورد دیگر اینکه مشخص نیست که چرا فقط نام یک آیفون ناشناخته به چنین لیستی اضافه شده و تکلیف شایعه عرضه شدن سه مدل آیفون در سال جاری چه می شود.

 

لیستی که نام آیفون xx در آن به چشم می خورد مربوط به بخشی است که در آن نسخه های مورد نظر از یک اپ به وسیله Xcode برای یک دستگاه اپلی مشخصی شبیه سازی و اجرا می شوند. به نظر می رسد که آیفون xx به پردازنده A10 اپل که پیش از این در آیفون ۷ مورد استفاده قرار گرفته بود مجهز خواهد شد.

 

 

آیفون های رده بالایی امسال که جایگزین آیفون X می شوند با پردازنده A12 اپل به دست کاربران می رسند. از همین رو به نظر می رسد که آیفون xx همان آیفون نسبتا ارزان قیمت است که در برخی از بازارهای جهانی با پشتیبانی از دو سیم کارت عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن