اخبار اپل

تماشا کنید: مقایسه بدنه آیفون ۷ اس با آیفون ۷ پلاس و آیفون ۸

دنی وینگت یکی از کاربران وب سایت یوتیوب به تازگی ویدیویی را منتشر کرده که کالبدهای نمونه از آیفون ۷ اس پلاس و آیفون ۸ را با آیفون ۷ پلاس به طور کامل مقایسه می کند.

با وجود اینکه آیفون ۸ قرار است یک تحول شگرف در طراحی و افزوده شدن امکانات مدرن باشد، اما این موضوع در مورد آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس رخ نخواهد داد و احتمالاً دو محصول سری اس امسال با تغییرات ظاهری اندک و تغییرات سخت افزاری کم و بیش معمولی عرضه خواهند شد.

همانطور که در این ویدیو مشخص است بدنه آیفون ۷ اس پلاس تماماً شیشه ای است و قسمت لبه ها با تغییر ضخامت خط آنتن و امتداد پیدا نکردن این خط در لبه های بالایی و پایینی طراحی شده است. لبه های بدنه کاملاً براق و شیشه ای مانند به نظر می رسند و امتداد خطوط آنتن هم دیگر بر روی این لبه ها مشخص نیست.

هدف از شیشه ای بودن بدنه آیفون های امسال مجهز کردن آنها به فناوری شارژ بی سیم است. این هفته شایعه ای در مورد رنگ های احتمالی آیفون ها مطرح شد و اینکه سه رنگ نقره ای، مشکی و طلایی تنها گزینه های ممکن خواهند بود. مشخص نیست که رنگ طلایی در سال جاری با کمی تغییر و مشابه با رنگ مسی خواهد شد یا نه.

 

Feature2

 

علاوه بر تغییرات کم در طراحی بدنه، به نظر می رسد که آیفون ۷ اس پلاس نیز به مانند مدل سال قبل از دوربین دوگانه افقی بهره ببرد. همچنین میزان ضخامت، محل قرار گیری دکمه ها، حاشیه های بالایی و پایین نمایشگر تا بدنه و نیز دکمه هوم نیز همگی همان چیزی که در این یک سال دیدیم خواهد بود.

در مورد ابعاد آیفون ۸ و آیفون ۷ اس پلاس هم باید گفت که با وجود نمایشگر ۵٫۸ در آیفون ۸، این دستگاه از لحاظ ارتفاع و عرض بسیار جمع و جورتر است و این ابعاد بهینه را مدیون حذف شدن تاچ آیدی از قسمت جلو شده. با این وجود برای جبران جای خالی حسگر تاچ آیدی از حسگرهای قوی و بزرگ تر از حالت معمول در شیار بالای نمایشگر استفاده می شود تا احتمالاً وظیفه احراز هویت صاحب خود را به واسطه تشخیص چهره ایفا کند.

کالبدهای نشان داده شده در این ویدیو دقیق ترین و حتمی ترین طراحی نهایی به مدل هایی هستند که حداکثر چند هفته دیگر عرضه می شوند.

 

دانلود ویدیو

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن