اخبار اپل

لو رفتن اولین تصویر منتسب به آیفون ۷ اس پلاس

اپل سه مدل آیفون جدید را تا ماه آینده معرفی خواهد کرد و در این مدت ۹۹ درصد شایعه هایی که تا به این لحظه در مورد گوشی های هوشمند این شرکت مطرح هستند مربوط به مدل گرانقیمت تر یعنی آیفون ۸ که در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلاری است بوده اند.

امروز برای اولین بار تصویری از یک مدل نمونه آیفون منتشر شده که گفته می شود متعلق به آیفون ۷ پلاس است. از این عکس مشخص است که طراحی بدنه آیفون ۷ اس پلاس شباهت بسیاری به آیفون ۷ پلاس فعلی دارد با این تفاوت که بدنه به جای آلومینیوم از جنس شیشه است. استفاده از بدنه شیشه ای این امکان را فراهم می کند که هر سه محصول سال ۲۰۱۷ اپل قابلیت شارژ بی سیم را داشته باشند.

 

Feature2

 

به نظر می رسد که طراحی لنزهای دوربین آیفون ۷ اس پلاس نیز همان روش نسل قبلی را پیش بگیرد و از دوربین با دو عدسی افقی به منظور تصویر برداری بهره ببرد.

در کنار این چند تصویر، یک عکس تهیه شده به وسیله اشعه ایکس هم وجود دارد که گویا متلق به سیم پیچ شارژ بی سیم آیفون ۸ است و نحوه قرار گیری آن را بر روی مدار منطقی و دیگر قطعاتی که مرتبط به این بخش از آیفون هستند نشان می دهد. گفته می شود که این تصویر در هنگام انجام مرحله اعتبار سنجی مهندسی و به صورت مخفیانه به دست یکی از کارکنان شرکت فاکس کان گرفته شده است.

 

Feature5

 

در کنار تغییرات کوچک ظاهری نسبت به آیفون ۷، آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس از لحاظ سخت افزاری هم به میزان نه چندان چشمگیری ارتقا پیدا می کنند و از لحاظ قدرت پردازش و تصویر برداری پیشرفت نسبی خواهند داشت. این موضوع ممکن است یکی از ترفندهای اپل برای کشاندن کاربران بیشتر به سمت خرید محصول رده بالایی تر یعنی آیفون ۸ باشد.

 

Feature4

 

آیفون ۸ با ویژگی های منحصر به فردی همچون نمایشگر OLED بدون حاشیه، قابلیت تشخیص سه بعدی چهره کاربر توسط دوربین جلویی و همچنین دوربین اصلی دوگانه که هر دو لنز آن به صورت عمودی کنار هم چیده شده اند تا چند هفته دیگر معرفی می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن