اخبار اپل

تماشا کنید: تازه ترین تصاویر از روند ساخت اپل پارک

ویدیوی جدیدی که توسط پهپاد از اپل پارک یا مقر جدیدی اپل تهیه شده به خوبی نشان می دهد روند پیشرفت ساخت این بنا تا آخر ماه ژوئیه به کجا رسیده است. این ویدیو توسط Duncan Sinfield تهیه شده و پایگاه تازه اپل را در شهر کوپرتینو از ایالت کالیفرنیا به تصویر می کشد.

 

Feature2

 

این ویدیو فضای باز اطراف ساختمان این مقر و درختکاری هایی که اپل قول داده بود در این محوطه انجام بدهد را نشان می دهد. اپل در نظر دارد تا پایان کار این پروژه حدود ۹ هزار درخت را در اطراف و به خصوص قسمت مرکزی این سفینه بکارد. وظیفه درختکاری این فضا بر عهده شخصی است که قبلاً توسط خود استیو جابز انتخاب شده بوده چرا که او حضور درختان را یکی از اصلی ترین عناصر این سازه در نظر گرفته بوده است. استیو جابز می دانست که دره سیلیکونی در گذشته بیشتر شبیه به یک پارک بوده و با کاشتن این مقدار درخت در نظر داشت تا این منطقه را شبیه زمانی کند که تعداد درختان بیشتر از تعداد مهندسانی بود که قرار است در آن حضور پیدا کنند.

 خیابان Tantau یکی از مسیرهایی است که در امتداد شرقی این مقر ادامه پیدا کرده و از حدود یک ماه پیش تردد وسایل نقلیه به هدف سرعت بخشیدن به ساخته شدن قسمت مرکز بازدید کنندگان (Visitor Center) برای این مقر ممنوع شده است. اپل قصد دارد قسمت بازدید کنندگان را پیش از روز افتتاح رسمی این پایگاه جدید به اتمام برساند. این شرکت از حدود یک ماه پیش شروع به استخدام نیروهای تازه برای مرکز بازدیدکنندگان کرده و می خواهد یک اپل استور و یک کافه عمومی را هم در این بخش بسازد.

 

دانلود ویدیو

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن