اخبار اپل

انتشار تصویر منتسب به کالبد آیفون ۸ با جایگاه تاچ آیدی در قسمت پشتی

وب سایت چینی Baidu دو تصویر را از کالبدها آیفون ۸ منتشر کرده تا اسکلت فلزی نقره ای رنگی را نشان بدهد که شباهت بسیاری به تصاویر این چند وقت اخیر دارد. تصاویر این دو کالبد به وضوح جایگاه قرار گیری دایره ای شکل تاچ آیدی را در قست پشتی آیفون ۸ نشان می دهند. این اولین بار نیست که تصاویری این چنینی از تغییر مکان تاچ آیدی به قاب پشتی خبر داده اند.

با این وجود شایعه های یکی دو هفته قبلی به این موضوع اشاره کرده که اپل به هدف یکپارچه سازی اسکنر اثر انگشت با نمایشگر OLED، قصد دارد عرضه پرچمدار امسال خود را به تاخیر بیندازد. این تصمیم موجب می شود که تولید انبوه آیفون ۸ نسبت به سال های قبل با کمی تاخیر آغاز بشود و این واقعیت که در هفته های اول محصولی به شدت کم تعداد و نایاب خواهد بود.

 

Feature3

 

با این حال این اخبار قطعی نیستند و این امکان وجود دارد که این دو اسکلت مربوط به نمونه های در دست بررسی قبل بوده و اکنون طراحی آیفون ۸ به گونه دیگری انتخاب و نهایی شده است. در صورتی که اپل و قطعه سازانش نتوانند از پس قرار دادن تاچ آیدی در زیر نمایشگر و تولید انبوه این محصول تازه بر بیایند، ممکن است آیفون ۸ نهایی به همین شکل و شمایل به دست کاربران برسد.

 

Feature2

 

آیفون ۸ قرار است با نمایشگر OLED به ابعاد ۵٫۸ اینچی و بدون هر گونه حاشیه تولید بشود. در قسمت پایینی این نمایشگر قسمتی به نام Function Bar حضور دارد که چیزی مشابه با Touch Bar در لپ تاپ های مک بوک است. Function Bar در صورت موفق بودن اپل، محل قرار گیری تاچ آیدی نیز خواهد بود و نقش دکمه Home را ایفا می کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن