اخبار اپل

انتشار تصاویر تازه ای از آیفون ۸ که هیچ شباهتی به شایعه ها ندارند

بنجامین گسکین دانشجوی لیتونیایی که سابقه خوبی در شایعه پراکنی دقیق در مورد محصولات اپلی دارد، روز قبل تصاویری را در حساب توییتر خود منتشر کرد و با نسبت داده آن به آیفون ۸، مدعی شد که این تصاویر را به واسطه ارتباط واتس اپی اش با منابع مرتبط چینی بدست آورده است.

این مدل نمونه نه چندان زیبا که در نگاه اول شباهت بسیاری به گوشی ال جی جی ۶ دارد، مجهز به نمایشگری است که تقریباً تمامی قسمت های جلوی بدنه را به خودش اختصاص داده و دیگر جایی برای قرار گیری دکمه فیزیکی تاچ آیدی باقی نگذاشته است.

به گفته وی قرار بود که آیفون ۸ به مانند رقیب پرچمدار سامسونگی اش به نمایشگر لبه تا لبه مجهز بشود، اما این مدل نمونه باز هم قسمت هایی از لبه تا بدنه را به حاشیه های باریک اختصاص داده است. همچنین مشخص نیست که دکمه تاچ آیدی و حسگر اثر انگشت آن در نمایشگر جاسازی شده یا اینکه به قاب پشتی منتقل گردیده است.

 

آیفون 8

 

قرار داشتن این مدل نمونه در داخل بسته نهان اپل که پیش از این نیز در تصاویر دیگری که آیفون ۸ در داخل آن به نمایش گذاشته شده بود از دیگر نکات قابل برداشت از این عکس هاست. اپل علاقه ای ندارد که طرح نهایی محصولاتش پیش از معرفی رسمی لو بروند و از این رو، در این عکس ها یک بر چسب محافظ نمایشگر که احتمالاً متعلق به آیفون ۷ پلاس است نیز بر روی آن قرار داده شده است. نکته مهم دیگر اینکه به نظر می رسد که نسخه آزمایشی از iOS 11 بر روی این محصول در حال اجراست.

اگر این تصاویر واقعاً متعلق به آیفون ۸ بوده باشند، باز هم این امکان وجود دارد که این یک مدل نمونه نهایی نشده و در دست بررسی است و نمی توان آن را محصولی که به دست کاربرها خواهد رسید معرفی کرد. اپل معمولاً چندین مدل و نمونه را برای بررسی بیشتر طراحی و تولید می کند که مشخص است که همه این مدل ها ظاهر زیبایی ندارد و فقط یک مدلشان در نهایت انتخاب خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن