اخبار اپل

فیس تایم، Low Power Mode و اپل پی هوشمند از جمله ویژگی های iOS 11 خواهند بود!

نوشته تازه ای توسط یکی از کاربران وب سایت ردیت به نام Cyanhat بر روی این وب سایت قرار گرفته و قابلیت های تازه ای را به iOS 11 نسبت داده که با شایعه های مطرح شده در چند ماه قبل هم سو هستند.

در توضیحات این کاربر به سه نکته مهم اشاره شده که به ترتیب در مورد اپل پی، فیس تایم و همینطور ویژگی Low Power Mode مطالب تازه ای را بیان می کنند.

اپل پی به گفته او قرار است به صورت Peer to Peer هم کارایی داشته باشد، بدین معنا که کاربر می تواند به صورت اجتماعی تر از سیستم پرداخت شرکت اپل استفاده کند. به عنوان مثال شخصی که قصد دارد وجهی را برای کاربر دیگر ارسال کند، قادر خواهد بود تا این کار را با استفاده از پیام رسان iMessage انجام دهد.

قسمت دوم این نوشته به فیس تایم اشاره دارد و اینکه فیس تایم به زودی روش برقراری ارتباط پیشفرض آی او اس ۱۱ می شود. البته در اینجا منظور از تماس فیس تایم فقط قابلیت ارتباط صوتی آن است. این یعنی کاربران می توانند صدای افراد را با کیفیت شفاف و بی نقصی که از طریق این بستر مهیا شده بشنوند. همچنین در صورتی که با یک دستگاه فاقد فیس تایم تماس صوتی برقرار بشود، iOS 11 به صورت خودکار از تماس شبکه سلولی استفاده می کند.

مورد آخر نوشته Cyanhat در ارتباط با بهینه ساز مصرف باتری و یا همان Low Power Mode است که احتمالاً خیلی بیشتر از وضعیت فعلی اش هوشمند سازی می شود. بدین صورت که این قابلیت تشخیص خواهد داد که کاربر معمولاً چند بار و در چه زمان هایی از آن استفاده می کند. مثلاً زمانی که با ۲۰ درصد باتری از وای فای خانه دور شده و به جای دیگری می رود، Low Power Mode به طور خودکار فعال می شود.

 

ios 11

 

اما جالب ترین نکته ای که پیش از این هم در مورد افزوده شدن آن به iOS 11 صحبت شده بود، فیس تایم کردن گروهی است. این احتمال وجود دارد که کاربران بتوانند به صورت همزمان با ۵ کاربر ارتباط صوتی تصویری فیس تایم برقرار نمایند.

همینطور ویژگی Dark Mode هم یکی دیگر از امکاناتی است که به iOS 11 نسبت داده و اینکه کاربران هم جای خالی آن را به شدت حس می کنند. پیش بینی شده که اولین نسخه آزمایشی iOS 11 از حدوداً یک ماه دیگر در اختیار کاربران قرار داده بشود.

 

ios 11

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن