اخبار اپل

پیش بینی قیمت احتمالی آیفون ۸ با ظرفیت های ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی

مدتی است که احتمال ۱۰۰۰ دلاری بودن قیمت خرید به آیفون ۸ نسبت داده می شود اما در مورد اینکه چنین آیفونی با چه ظرفیتی عرضه خواهد شد چیزی گفته نشده بود.

استیون میلونوویچ تحلیلگر کارگزاری UBS بر این باور است که آیفون ۸ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت چیزی در حدود ۸۵۰ الی ۹۰۰ دلار در خاک آمریکا قیمت گذاری می شود. بدین صورت این محصول با قیمتی نزدیک به رقیب اصلی اش یعنی گلکسی اس ۸ پلاس که قیمتی در حدود ۸۴۰ الی ۸۵۰ دلاری دارد به فروش می رسد.

 

آیفون 8

 

در گزارش این تحلیلگر به این نکته اشاره شده که برای رعایت استراتژی قیمت گزاری بر پایه "محصول لوکس عامه پسند"، آیفون ۸ با قیمتی زیر ۱۰۰۰ دلار به دست مشتریانش برسد. او همچنین بر این باور است که آیفون ۵٫۸ اینچی در رقابت با نمایشگر ۶٫۲ اینچی گوشی گلکسی اس ۸ پلاس با کمی مشکل مواجه خواهد بود و به همین دلیل، اپل برای برای متعادل کردن این اختلاف قصد دارد قیمت گذاری خود را کمی تغییر بدهد.

میلونوویچ در مورد آیفون ۲۵۶ گیگابایتی امسال هم اظهار نظر کرده و قیمت 950 الی ۱۰۰۰ دلاری را برای آن پیش بینی می کند. آیفون ۸ اولین گوشی هوشمندی است که با قیمت چهار رقمی در کشور آمریکا به فروش خواهد رسید. وی شروع قیمت آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس را به ترتیب از ۶۴۹ و ۷۴۹ دلار در نظر گرفته است.

 

قیمت آیفون 8

 

در انتهای این گزارش اشاره ای هم به هزینه تولید آیفون ۸ شده و گویا تولید آیفون ۸ حدوداً ۷۰ الی ۹۰ دلار گران تر از آیفون ۷ برای اپل هزینه دارد.

آیفون ۸ قرار است با ویژگی هایی که شباهت بسیاری به گلکسی اس ۸ دارد تولید عرضه بشود. برخی از این ویژگی های برجسته شامل قابلیت شارژ بی سیم، حذف دکمه هوم، فناوری سه بعدی تشخیص چهره، اسکنر عنبیه چشم و همینطور پنل نمایشگر مجهز به قابلیت True Tone می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن