اخبار اپل

هزینه های تعویض، گم کردن و یا خراب شدن اِیرپادهای اپل چند دلار است؟

اپل به تازگی قسمت هزینه های خدمات پس از فروش خود را در وب سایتش بروزرسانی کرده و حالا هزینه های محصول جدید این شرکت یعنی ایرپاد که از اوایل هفته پیش به معرض فروش گذاشته شده بود را هم به این لیست افزوده است.

به نظر می رسد که این هدفون های بی سیم به مانند سایر محصولات اپل مشمول طرح AppleCare+ نشده اند و در عوض، با همان گارانتی تعویض یک ساله ای که دیگر محصولات این شرکت از آن برخوردار هستند عرضه می شوند. این بدان معناست که در طول آن یک سال، اگر مشکلی برای ایرپادها پیش بیاید و نیاز به دریافت خدمات باشند، به صورت رایگان توسط خود این شرکت انجام می شود.

 

feature2

 

پس از اینکه این گارانتی یک ساله به پایان برسد، اپل بابت خدمات پس از فروش ایر پاد مبلغ ۶۹ دلار را از مشتریانش اخذ خواهد کرد. اگر برای باتری ایرپاد در طول یک سال اول مشکلی پیش بیاید هم به صورت رایگان برطرف خواهد شد، این هزینه پس از گذشته یک سال و پس از پایان گارانتی مبلغ ۴۹ می شود.

اما در صورتی که به یکی از ایرپادهای کاربر خسارتی وارد آید، گم شود یا اینکه موردی برای محفظه شارژ کننده آن پیش بیاید، اپل بدون در نظر گرفتن پایان گارانتی یک ساله، مبلغ ۶۹ دلار را از مشتریان خود برای رفع مشکل اخذ خواهد کرد. هزینه اعلام شده در قسمت پشتیبانی وب سایت اپل مربوط به کشور آمریکا است و ممکن است برای سایر کشورها متفاوت باشد.

feature3

 

ایرپادهای اپل از روز سه شنبه هفته پیش به معرض فروش گذاشته شدند و قرار است از تاریخ ۲۱ سپتامبر (یکم دیماه) به دست خریداران خود برسد. به نظر می رسد که به دلیل تقاضای بالا و همخوانی نداشتن میزان تولید این محصول با تعداد کاربران مشتاق، این انتظار چند روزه برای دریافت ایرپاد تا شش هفته دیگر طول بکشد.

اپل قیمت ایرپادها را ۱۵۹ دلار تعیین کرده و قول داده که این محصول به لطف پردازنده W1 که به دست خودش طراحی شده، با هر بار شارژ بتواند تا ۵ ساعت به پخش ممتد موسیقی بپردازد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن