اخبار اپل

هفتمین نسخه آزمایشی iOS 10 برای توسعه دهندگان و ششمین نسخه بتای عمومی از آن در اختیار کاربران قرار داده شد

سرعت انتشار نسخه های آزمایشی iOS 10 به قدری شتاب گرفته که اگر کاربرها پیش از این دو الی سه هفته منتظر عرضه یک نسخه تازه می ماندند، این هفته برای دفعه دوم شاهد عرضه یک نسخه جدیدتر بودند. نسخه آزمایشی ششم از iOS 10 برای توسعه دهندگان روز دوشنبه عرضه شد و حالا بعد از چهار روز نسخه هفتم این سیستم عامل در کنار ششمین نسخه بتا عمومی در اختیار کاربرانی که در برنامه بتا ثبت نام کرده بودند قرار داده شد.

در حقیقت نسخه ششم بتای عمومی iOS 10 شباهت بسیاری با نسخه هفتمی که برای توسعه دهندگان عرضه شده دارد و در صورتی که در حال حاضر از یکی از این نسخه ها استفاده می کنید، می توانید آخرین تغییراتی که اپل در سیستم عامل خود به وجود آورده را تا پیش از عرضه نسخه نهایی بررسی کنید.

iOS 10 قرار است یک به روزرسانی جدید و بزرگ برای دستیار صوتی آن یعنی سیری، پشتیبانی بیشتر از یکپارچگی جانبی و کلی تغییرات ظاهری دیگر که لاک اسکرین از عمده ترین آن ها خواهد بود باشد. حتی یک حالت Dark Mode هم به صورت مخفی در iOS 10 گنجانده شده که فعلاً قابل استفاده نیست اما خواسته بسیاری از کاربرانی است که معمولاً در شب ها به مدت طولانی در تاریکی به نمایشگر خود خیره می شوند و ترجیح می دهند که بخش های مختلف سیستم عامل آیفون، آیپد یا آیپاد آن ها رنگ تیره ای داشته باشد.

 

feature.2

 

در صورتی که صاحب یکی از حساب های توسعه دهندگی اپل هستید و یا در برنامه بتا ثبت نام کرده اید می توانید با مراجعه به قسمت دریافت به روزرسانی های سیستم عامل دستگاه خود، این نسخه جدید را دریافت کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن