اخبار اپل

انتشار تصاویر با کیفیت از آیفون ۷ پلاس به رنگ اسپیس بلک

اضافه شدن رنگ های جدید به محصولات اپل به ویژه به آیفون، همیشه یکی از داغ ترین موضوعاتی است که بسیاری از کاربرها و حتی شرکت های رقیب به آن توجه خاصی داشته اند. سال گذشته رنگ رزگلد تغییرات زیادی را در سلیقه کاربرها به وجود آورد و شرکت های بزرگ دیگری از جمله سامسونگ هم دست به تولید گوشی هایی با رنگ نسبتاً مشابه زدند. این رنگ به حدی محبوب شده که حتی در صنعت مدل هم راه پیدا کرد.

شرکت اپل سال های دورتر آیفون های خود را با رنگ مشکی عرضه می کرد و کم کم رنگ های دیگری مثل رنگ سفید وارد خطوط تولید این شرکت شدند و با پر طرفدار شدن رنگ خاکستری یا اسپیس گری، رنگ مشکی برای مدتی به فراموشی سپرده شد. اما این امکان هر روز قوی تر می شود که رنگ مشکی با نام جدید که اسپیس بلک حدس زده شده، امسال یک بار دیگر خطوط تولید اپل را تحت تاثیر قرار بدهد.

 

1

 

وب سایت TechTastic تصاویر جدیدی را از یک آیفون ۷ پلاس به رنگ اسپیس بلک منتشر کرده که باز هم موجب شده تا کاربرها به چنین رنگی علاقه مند شوند. آیفونی که در این سه تصویر نشان داده شده با وجود اینکه بسیار شبیه به تصاویر منتشر شده تا به امروز است، اما تفاوت های خاص خودش را هم دارد.

مورد اول اینکه برجستگی عدسی دوربین پشتی این آیفون برخلاف تصاویر قبلی آنچان هم زننده و زشت نیست. همچنین دو عدسی دوربین کاملاً مشخص هستند و ظاهر به نسبت بهتری پیدا کرده. مورد دوم نماد S در قسمت پایینی قاب پشتی است که حضور آن کمی عجیب به نظر می رسد. امسال اصلاً سال عرضه آیفون های سری S نیست.

در کنار این تفاوت های کوچک، شباهت های دیگری هم با شایعات منتشر شده تا به امروز در این تصاویر دیده می شود که شامل تغییر شکل خطوط آنتن پشتی دستگاه و حذف جک ۳٫۵ میلی متری صدا می شوند.

 

3

 

آخرین مورد قابل مشاهده از این تصاویر همان سه دایره کوچک پشتی این آیفون هستند که محل قرار گیری Smart Connector است. این شایعه هم به دفعات مطرح شده که امسال یکی از آیفون ها که مدل ۵٫۵ است، به چنین قابلیت مجهز می شود. طبق آخرین اخبار غیر رسمی گفته می شود که اپل قصد دارد در تاریخ هفدهم شهریور آیفون های ۷ و مک بوک پرو جدیدش را معرفی کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن