اخبار اپل

انتشار یک ویدیوی فوق العاده با کیفیت از جزییات ظاهری سه مدل آیفون ۷ متفاوت

چند ساعت قبل ویدیویی با کیفیت از کالبد سه مدل آیفون منتسب به آیفون ۷ منتشر شد که یک بار دیگر شایعه عرضه شدن سه مدل آیفون ۷ در سال جاری را زنده کرد. این ویدیو که توسط وب سایت هلندی TechTastic از طریق وب سایت یوتیوب منتشر شده اینگونه به نظر می رسد که مرتبت با یک فروشگاه ژاپنی گوشی های همراه است.

همانطور که از ویدیو مشخص است یک مدل آیفون ۴٫۷ اینچی طلایی رنگ و همینطور دو مدل آیفون ۵٫۵ اینچی نقره ای و رزگلد به نمایش گذاشته شده و تنها یک مورد از آیفون های ۵٫۵ اینچی دارای دوربین با دو عدسی است.

 

دانلود ویدیو

 

تا به امروز چند مرتبه ای در مورد شایعه ساخته شدن دو مدل آیفون ۵٫۵ اینچی منتشر شده بود و نام های آیفون پلاس و آیفون پرو به آن ها داده شده بود. اما چند بار بعد تصاویری گویاتر این شایعه را کم رنگ تر کردند. این امکان وجود دارد که اپل در آن زمان در حال کار بر روی یک آیفون بزرگ با دوربین مجهز به دو عدسی بوده و حتی یک ماه پیش هم چنین آیفونی مجهز به اتصال هوشمند یک بار دیگر نشان داده شد. نکته دیگر این ویدیو این است که شماره مدل تمامی آیفون های نشان داده کد A1429 است که متعلق به آیفون ۵ بوده است.

چنین رقمی اثباتی بر قلابی بودن مدل های نشان داده شده در این ویدیو است اما باید این را هم قبول کرد که چهره هر سه مدل آیفون ۷ دقیقاً مطابق با شایعه هایی است که در این یک سال به بیرون درز کرده اند. حتی ممکن است که اپل نام مدل ۴٫۷ اینچی خود را بر خلاف همیشه، به جای آیفون ۷ آیفون ۶ اس ای نام گذاری کند. طبق آخرین شایعات انتظار می رود که اپل آیفون های ۷ را در تاریخ نوزدهم شهریور به معرض پیش فروش گذاشته و در تاریخ بیست و ششم شهریور به طور رسمی رو نمایی کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن