اخبار اپل

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به احتمال قوی در روز بیست و دوم شهریور رونمایی می شوند!

ایوان بلاس شایعه پراکن نسبتاً معتبر اخبار اپلی در تازه ترین توییت خود مدعی شده که اپل، امسال دو آیفون جدیدش را در دوازدهم سپتامبر که مصادف است با روز دوشنبه بیست و دوم شهریور ماه عرضه خواهد کرد.

اپل در این چند سال اخیر آیفون های خود را در روز نهم سپتامبر و یا یکی از روزهای جمعه نیمه اول ماه سپتامبر معرفی کرده و به نظر می رسد که روز دوشنبه دوازدهم سپتامبر و حتی جمعه همان هفته که شانزدهم سپتامبر (۲۶ شهریورماه) است، تاریخ های مطمئنی برای عرضه این دو باشند.

با وجود اعتبار نسبی صحبت های شخصی که این تاریخ را مشخص کرده، اما این واقعیت وجود دارد که او تا به حال در پیشگویی هایش اشتباه هم داشته و نمی توان به طور صد در صد ۲۲ شهریور را برای معرفی آیفون های ۷ حتمی دانست.

 

2

 

بر اساس گفته های منتشر شده تا به امروز می توان برداشت کرد که آیفون ۷ تغییرات ظاهری شگرفی نسبت به دو نسل قبلی خود نخواهد داشت و از بزرگترین تغییرات آن می توان به حذف شدن جک ۳٫۵ میلیمتری خروجی صدا و همینطور ارتقای دوربین اشاره کرد. به نظر می رسد که اپل در دهمین سالگرد تولد آیفون (سال میلادی بعدی) قصد دارد محصولی کاملاً متفاوت را رونمایی کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن