اخبار اپلاخبار تکنولوژیبلاگ

انتشار تصاویری از نمونه مونتاژ شده نمایشگر آیفون ۶S

طبق شایعات دو آیفون ۶ و ۶S قرار است به‌مانند اپل واچ در نمایشگرهای خود از فناوری فورس تاچ بهره ببرند ولی گزارشات ضدونقیض بسیاری همچنان این موضوع را در حد یک احتمال نگه‌داشته است. این امکان وجود دارد که چنین اتفاقی برای هردو آیفون جدید رخ بدهد و یا تنها در مدل پلاس آیفون قرار داده شود و یا اصلاً به‌کلی برای این نسل در نظر گرفته نشود.

 

 

01

 

 

 

GeekBar یکی از تعمیرکنندگان چینی گوشی‌های آیفون تصاویر تازه‌ای منتسب به نمونه‌ی مونتاژ شده‌ی نمایشگر یک آیفون ۶S را توسط وب‌سایت فرانسوی NoWhereElse منتشر کرده است. در این تصاویر نمای پشت و جلویی این بخش از نمایشگر دیده می‌شود که احتمالاً چیزی است در آیفون بعدی استفاده خواهد شد. از مشاهده‌ی این تصاویر نمی‌توان حضور Force Touch را تأیید کرد اما باید گفت که تفاوت‌های کوچکی بین این قطعات و قطعات استفاده‌شده در آیفون ۶ فعلی وجود دارد.

 

 

02

 

 

 

03

 

 

 

04

 

 

یکی از تفاوت‌های مشخص این تصویر، نحوه اتصال و مونتاژ شدن نمایشگر به بدنه است که برخلاف آیفون ۶ که توسط پیچ و گیره به بدنه متصل شده بود، این مدل از هر چهار طرف پرچ‌شده است.

در همین زمان وب‌سایت M.I.C Gadgets تصاویر دیگری از یک نمونه آیفون (احتمالاً یک نمونه اولیه‌ی دزدیده شده) منتسب به آیفون ۶S منتشر کرده که البته خاموش بوده و در ظاهر تفاوت چندانی با آیفون‌ فعلی ندارد، اما این وب‌سایت ابراز کرده که ضخامت این آیفون به‌جای ۶.۹ میلی‌متر ضخامتی ۷.۱ میلی‌متری دارد، حتماً اطلاع دارید که این ضخامت در حقیقت ضخامت فعلی آیفون ۶ Plus است اما بااین‌حال هنوز ممکن است که برای افزایش مقاومت آیفون ۶S و حتی امکان قرارگیری فناوری فورس تاچ در این گوشی ضخامت بیشتری را شاهد باشیم. سایر احتمالات در مورد نسل بعدی آیفون همچنان پابرجاست.

 

 

05

 

 

 

06

 

منبع: www.knowche.ir

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن