اخبار اپلاخبار تکنولوژیبلاگ

اپل عرضه‌ی نسخه‌ی طلایی اپل واچ به پیش‌خرید کنندگان عادی را آغاز کرد.

حدود یک ماه از عرضه‌ی رسمی نسخه‌های اسپرت و استیل ضدزنگ اپل واچ می‌گذرد و تابه‌حال ساعت تعداد زیادی از افرادی که آن را پیش‌خرید کرده بودند به دستشان رسیده. اکنون ارسال مدل طلایی اپل واچ که در این مدت تنها در عکس‌ها و یا به دست افراد مشهور دیده‌شده بود، برای افراد عادی‌ای که پیش‌ازاین موفق به‌پیش خرید آن شده بودند هم آغازشده است.

maxresdefault4

همان‌طور که انتظار می‌رفت بسته‌بندی مقوایی بیرونی این ساعت سفیدرنگ است و به‌مانند بسته‌بندی اپل واچ استیل ضدزنگ، شکلی مکعب مانند دارد که در برچسب کناری نوع طلای ۱۸ عیار بدنه‌ی ساعت عنوان‌شده است. اما لوازم داخل جعبه با نسخه‌های عادی کمی متفاوت است، جعبه‌ی درونیِ حاوی ساعت، از جنس چرم و خاکستری‌رنگ است که همچنین شیار اتصال MagSage اپل در آن تعبیه‌شده. همچنین این نسخه دارای دستمال تمیزکننده‌ای مطابق بارنگ ساعت است و کلمه‌ی Watch Edition به معنی نسخه‌ی طلا بودن این مدل روی این جعبه نوشته‌شده. مدل‌های استیل ضدزنگ جعبه‌ی داخلی‌ای از جنس پلاستیک دارند.

img_46241

اپل واچ طلایی به هنگام روشن شدن برای اولین بار نوشته‌ای طلایی‌رنگ را نشان می‌دهد که سخن از جنس مواد استفاده‌شده در آن دارد، جنس نمایشگر این ساعت از نوع یاقوت کبود بوده، بدنه‌ی پشتی سرامیکی و کالبد آن طلای ۱۸ عیار است. اپل واچ طلایی رنج قیمت ۱۰ هزار تا ۱۷ هزار دلاری دارد.

 

maxresdefault4

منبع :وبسایت نوچه

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن