دسته‌بندی نشده

یادداشت تیم کوک به کارمندان اپل به مناسبت خریداری بیتس

پیرو خرید ۳ میلیارد دلاری کمپانی بیتس،تیم کوک مدیرعامل اپل یادداشتی در این مورد برای کارمندانش فرستاده.ترجمه‌ی این یادداشت به شرح زیر برای اولین بار در رسانه‌های فارسی زبان منتشر میشود.

Tim Cook

بعد از ظهر امروز،خبر خریداری دو شرکت بیتس الکترونیکس و بیتس میوزیک را منتشر کردیم.دو شرکتی که با سرعت بسیار زیادی رشد کردند و باعث کامل شدن خط تولید محصولات ما و بسط دادن اکوسیستم اپل خواهند شد.به هم پیوستن این دو شرکت راه را برای تولید و گسترش محصولات شگفت انگیزی که کاربران ما به آن ها عشق خواهند ورزید را هموار میکند.
موسیقی بخش مهمی از زندگی و فرهنگ ماست.موسیقی به ما الهام میبخشد،آراممان میکند و باعث اوج گرفتن احساساتمان میشود.موسیقی مردم را به هم نزدیک‌ میکند و محدودیت‌ های زبانی را در هم میشکند.
پیوند اپل و موسیقی با فروختن مک به موسیقیدانان شروع شد،این موضوع همچنان برای ما مهم باقی مانده.ما همچنان به وسیله‌ آیتونز برای میلیاردها نفر خوراک موسیقیایی تامین میکنیم.آیتونز طلایه دار انقلاب در نحوه‌ توزیع موسیقی است.
موسیقی جایگاه ویژه ای در قلب همه ما در اپل دارد و ما میدانیم که میتوانیم مشارکت بیشتری در چیزی که انقدر برای جامعه مان مهم است داشته باشیم.برای اینکه بتوانیم به ساختن نوآورانه ترین محصولات موسیقی در دنیا ادامه دهیم باید همچنان در صنعت موسیقی سرمایه گذاری کنیم و به همین دلیل است این دوتیم فوق العاده (بیتس و اپل) را به هم متصل کردیم.
موسسان کمپانی بیتس و پیشگامان صنعت موسیقی،جیمی آیووین و دکتر دری به همراه تیم کارمندانشان به اپل ملحق خواهند شد.جیمی چندین دهه است که در صنعت موسیقی پیشتاز است،علاوه بر تهیه کنندگی و همکاری با محبوبترین هنرمندان زمان ما، او بیش از ده سال پیش همکار کلیدی ما برای راه اندازی فروشگاه آیتونز بود.
شرکت بیتس میوزیک برپایه احترام به هنرمندان و شنوندگان ساخته شد.ما فکر میکنیم بیتس میوزیک اولین سرویس اشتراکی موسیقی است که کارش را درست انجام میدهد.ما در بیتس و اپل بر این باوریم که یک سرویس موسیقی عالی احتیاج به تیم‌های جمع آوری‌کننده پردازش کننده محتوای بسیار قوی احتیاج دارد بنابراین ما به گسترش دادن فعالیت‌هایمان در این حیطه‌ ها ادامه خواهیم داد.اضافه شدن بیتس به اپل،ترکیب فوق العاده آیتونز را با بسط دادن ارتباط عاطفی مشتریان ما با موسیقی حتا بهتر میکند.
تیم بیتس موزیک تحت نظر ادی (ادی کیو، نایب رییس ارشد بخش خدمات و نرم‌افزار اینترنت اپل) کار میکنند و به او گزارش میدهند،تیم ها در هفته های آتی بیشتر با هم آشنا میشنوند.
بیتس الکترونیکس تنها پنج سال پس از شروع فعالیتش به برند انتخابی مصرف کنندگان هدفون و بلندگوها در دنیای موسیقی و ورزش تبدیل شد.هدفون‌ های بیتس در میان محبوب ترین و با کیفیت ترین محصولات شخص ثالثی هستند که در فروشگاه‌های خرده فروشی و آنلاین ما به فروش میرسند.با فرصتی شگفت انگیز دراختیار داریم که طراحی افسانه‌ای و توانایی‌ های مهندسی اپل را با محصولات پرطرفدار بیتس با رهبری فیل (فیل شیلر،نایب رییس ارشد بخش بازاریابی جهانی اپل) تلفیق کنیم.
لطفا به من ملحق شوید و به تیم بیتس برای ملحق شدن به اپل خوش آمد بگویید.امیدوارم شما هم به اندازه ی من در مورد این فصل جدید در تاریخ اپل هیجان زده باشید.
-تیم

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن